Tablety OXY- OXC

OXY-OXC je speciálně připravenou detoxikační sloučeninou peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem (ozónem O3), obohacenou o vitamín C a přírodní bioflavonoidy.

Balení obsahuje 180 kapslí, jedná se o dávku na období 3 až 6 měsíců. Užívání je  bezpečné, kapsle mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

 

Účinky OXY OXC

 • čisté střevo = čistá pleť
 • ničí škodlivé střevní patogeny a toxické látky ve střevech
 • odstraňuje zácpy, zatvrdlou stolici a městnání z tlustého střeva
 • pravidelné vyprazdňování bez křečí a tlaku
 • zlepšuje vstřebávání živin, posiluje imunitu a aktivuje střeva
 • Je-li tlusté střevo čisté, 80 % nemocí se dá vyléčit.
 • okysličuje celé tělo - zlepšení funkce všech orgánů i mozku
 • celkové posílení organismu - zvedá náladu, odstraňuje deprese a stresy
 • zajišťuje lepší spánek
 • přirozeně omlazuje duši i tělo
 • doplněk při léčbě cukrovky
 • podpora okysličení organismu
 • snížení únavy a vyčerpání
 • pomáhá podporovat lepší vstřebávání živin
 • podporuje činnost nervové soustavy a psychické funkce

+ MNOŽSTEVNÍ SLEVY - Již od 2 kusů! >>

Pre kupujúcich zo Slovenska -  WWW.OXY-OXC.SK

Momentálně nedostupné
990 Kč
Kategorie: OXY - OXC
Hmotnost: 0.22 kg

OXY OXC - PŘEDSTAVUJEME MODERNÍ TECHNOLOGII AKTIVOVANÉHO KYSLÍKU (popis funkčnosti)

 

Nová generace v super oxygenaci. Speciálně připravená sloučenina peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem (Ozónem O3) s přidaným vitamínem C podporujícím oxidaci a s přírodními bioflavonoidy. Tato speciálně vyvinutá sloučenina peroxidu hořčíku je vázaná na aktivní oxidační látky speciálním katalytickým procesem. Je uzavřená do kapsle spolu s Pro-Oxygenem C (ProOxC), který umožňuje úplnou separaci kyslíku vznikajícího při trávení. Je to silné detoxikační činidlo a látka celkově čistící organizmus.

 

Působí jako bezpečné systémové čistící agens, které odstraňuje zácpy a městnání z tlustého střeva díky uvolňování nadbytku aktivního kyslíku. To umožňuje vysoce koncentrovanému kyslíku volněji proudit k buňkám s nedostatkem energie. Endogenní i exogenní oxidy jsou normálně ničeny enzymem katalázou. Tento enzym je inhibován askorbátovým anionem ProOxC, takže je umožněna maximální oxidace toxinů v organizmu. To načerpá kyslík do tkání a uzavře ho tam. Takto díky moderní technologii aktivovaného kyslíku mohou lidé využívat i výhody čerpání doplňkových zdrojů kyslíku navíc k tomu, který dýchají ze vzduchu.

 

Patentovaným procesem jsou hořčík, peroxidy, superoxidy a ozonidy spojeny do krystalické mřížkovité matrix a obohacené přidáním pro-oxidačního komplexu vitamínu C s bioflavonoidy. Tato směs poskytuje trvalejší uvolňování kyslíku vedoucí k jeho optimální asimilaci. Když je směs příjímána orálně, tato stabilní vazba je rozrušena při kontaktu s žaludečními kyselinami a uvolní velké množství aktivovaného kyslíku.

 

Jelikož tyto polyatomické plyny jsou současně rozptýleny, nastává několik dějů:

 1. Ozonidy se za pomoci pro-oxidantů štěpí na kyslík (O2) a singletový kyslík (O1).
 2. To vytváří v žaludku peroxid vodíku, který je spolu s tráveninou dopravován do střevního traktu kde změkčuje zaklíněnou fekální hmotu tenkého a tlustého střeva, rozpouští krevní sraženiny v žilách a zabíjí patogenní mikroorganizmy v celém těle.
 3. Molekulární kyslík je zaveden do krevního oběhu, kde okysličování pokračuje, čistí buňky a dodává jim energii.
 4. Singletový kyslík se rovněž uplatňuje jako zametač volných radikálů. Bez volného kyslíkového radikálu O1 by nemohly být škodlivé volné radikály efektivně eliminovány. Singletový kyslík se slučuje s volnými toxickými radikály. Tyto destruktivní molekuly se hromadí díky nepřítomnosti zdravých volných kyslíkových radikálů. Tato nerovnováha je překážkou pro celý oxydativní metabolizmus našeho aerobního těla.
 5. Zatímco rozpuštěné sraženiny a mrtvé patogeny jsou vylučovány z těla, hořčík vytváří v tlustém střevě čistící reakci a zabraňuje opětné absorbci toxinů.

 

OXY-OXC může být užívána v dávce 1-6 kapslí najednou. Nejsou známé žádné vedlejší účinky této sloučeniny. Je naprosto bezpečná a mohou ji užívat i těhotné a kojící ženy. Pro hořčík má tělo mnoho užitečných použití. Množství kyslíku, které je uvolňováno, je mnohokrát vyšší než při požití peroxidu vodíku nebo okysličené vody.

 

OXY-OXC také netvoří hydroxylové radikály, které mohou vznikat při užívání peroxidu vodíku. V našem těle existuje pro kyslík mnoho použití. Viry mají velké problémy s přežíváním ve vysoce okysličeném prostředí. Jakmile jsou toxiny ve střevě zredukovány, více kyslíku přechází do krve a do ostatních buněk těla. Kyslík přemění fekální hmotu na velmi měkkou až tekutou stolici v závislosti na tom jaké množství toxinů organizmus obsahuje a jaká dávka přípravku je použita. Dokonce i když se bere ve velkých dávkách několikrát denně, nemá škodlivé účinky. Nevyvolává křeče, které se mohou objevit při použití laxativ a herbálních přípravků. Když jsou nahromaděné toxiny eliminovány, střeva začnou vytvářet opět normální měkkou a zdravou stolici. Někteří velmi silně intoxikovaní jedinci mohou cítit zpočátku žaludeční nevolnost, protože jejich organizmus je natolik zbavený kyslíku, že nejsou zvyklí na zvýšení jeho hladiny, ale tento stav brzy odezní. Proto se doporučuje začínat s nízkou dávkou a pozvolna ji zvyšovat až si organizmus zvykne na vyšší obsah kyslíku.

 

Doporučujeme následující postup: vzít si 1-5 kapslí před spaním (pokud možno aspoň 2 hodiny po jídle) a zapít je vodou nebo ovocnou šťávou. Většina lidí zaznamenala při užívání OXY-OXC vzestup fyzické i mentální energie z kyslíku a také úlevu od mnoha chronických stavů vysílení.

 

Dr. Kurt W. Donsbach, známý expert na výživu, je autorem knihy „Kyslík, kyslík, kyslík“. Po řadu let byl zastáncem peroxidu vodíku. V této knize nyní dosvědčil, že „kyslík vázaný na hořčík je mnohem šetrnější orální metoda k saturaci těla kyslíkem. Je stabilnější než ostatní vedoucí kyslíkové terapie a když je sloučenina chemicky redukována, zanechává v těle velmi prospěšný minerál hořčík.

 

 1. Jak se úroveň škodlivin na naší planetě zvyšuje a hladina kyslíku klesá, začíná být zřejmé, že musíme něco dělat. Správné okysličování a detoxikace – to je řešení! OXY-OXC je velmi vydatný zdroj stravitelného kyslíku. Normalizuje střevo, kde vzniká mnoho onemocnění. Dává nám potřebný kyslík pro správné trávení a umožňuje lepší vstřebávání živin.
 2. Víme, že vysoce koncentrovaný kyslík okysličuje buňky a pomáhá z nich uvolňovat toxiny a kombinace hořčíku s vitamínem C pomáhá při vylučování, takže toxiny nejsou reabsorbovány. Nyní máme tedy příležitost využít výhodu nejjednoduššího a efektivního přírodního regeneračního prostředku a zároveň výbornou prevenci onemocnění střeva

 

Kyslík je živina, jediná největší poptávka těla. Hořčík je také vyžadován tělem ve více než 10% všech známých enzymatických reakcí. OXY-OXC je vynikající způsob, jak doplnit stravu těmito základními živinami. Vitamin C je nezbytný pro uvolnění kyslíku.

 

OXY-OXC je nejdostupnější a snadno použitelná metoda úplného okysličení gastrointestinálního traktu.

 

OXY-OXC je speciálně formulovaná sloučenina peroxidu hořečnatého s kyslíkovým doplňkem a prooxidantem C s bioflavonoidy.

 

OXY-OXC je nejdostupnější a snadno použitelná metoda úplného okysličení gastrointestinálního traktu. Skládá se ze speciálně formulované sloučeniny oxidu hořečnatého s kyslíkovým vylepšením. Sloučeniny hořčíku uvolňující kyslík procházející zažívacím traktem mají uvolňující účinek na jakoukoli zasaženou hmotu nacházející se ve střevech, což způsobuje pozoruhodný účinek čištění střev. To funguje tak, že pomáhá uvolňovat střevní nahromadění, což pomáhá při uvolňování nežádoucích odpadních materiálů a toxických látek, které mohou být přítomny. Uvolňování kyslíku také pomáhá vytvářet nehostinné prostředí pro anaerobní bakterie a další toxické látky.

OXY-OXC nevytváří návyky a poskytne pouze nejúčinnější prostředky k provedení nejšpinavější úklidové práce na světě. Léčivé účinky, které se vyskytují v důsledku detoxikace, jsou nevolnost, bolesti hlavy, únava, bolesti a bolesti, kožní vyrážky, sliznice z dutin a plic a další známky toho, že vaše tělo uvolňuje toxiny a odstraňuje je. Vodnaté střevo není průjem a nebude vás dehydratovat, pokud pijete dostatek vody. Při průjmu je voda odsávána ze zbytku těla, aby se zředila toxická nouzová situace v tlustém střevě, což způsobuje dehydrataci. OXY-OXC, na druhé straně, vytváří vodu ve vašem tlustém střevě oxidací toxického odpadu. Průjem je obvykle poměrně kyselý a není kontrolovatelný. OXY-OXC produkuje alkalické střevo a může být řízen a uvolňován podle vaší vůle, i když budete muset jít často. Čím častěji jdete, tím dříve bude vaše tlusté střevo obnoveno do stavu, ve kterém bylo původně.

 

Pokyny: Vezměte 2-4 kapsle až 4krát denně, abyste vytvořili 4 pohyby střev denně, pokud jste na očistě. Možná budete muset změnit částky přijaté nahoru nebo dolů, abyste mohli pracovat s vaším systémem. Většina lidí získá výsledky během 24-48 hodin po zahájení užívání přípravku OXY-OXC.

 

Výsledky se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci, v závislosti na zdravotním stavu, stravě, hmotnosti, fyzickém cvičení a návycích životního stylu.

 

Jednotlivci užívající léky a osoby se známými zdravotními stavy by se měli před použitím tohoto nebo jakéhokoli nutričního produktu poradit se svým holistickým lékařem.

Dávkování: Doporučená dávka je 1 – 2 kusy denně, (v USA dop.denní dávka 6 ks) večer před spaním dle účelu užívání. Pro dodání energie stačí 1 kapsle denně, pro vyčištění střevního se doporučují 2 kapsle denně. Při vyšších dávkách nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Složení: 2 kapsle (1,2g) obsahuje: kyselina askorbová 150 mg, magnesium 380 mg, sodík 50 mg, komplex bioflanoidů 50 mg

Výrobce: International Trading Network, San Rafael, CA 94901

Výrobek byl schválen Státním zdravotním ústavem České republiky. HEM-350-7.3.02-7668

 

Trvanlivost: 01/2026

Zpět do obchodu